27.4.14

Oulu

Oulu lennujaamast korjati meid üles, sõitsime mööda Polari ettevõttest ning kohtusime Laturi ettevõtte tiimiga, mis on põhimõtteliselt Polarist välja kasvanud.
Nemad tutvustasid endid, meie Martiga endid.
Sõime lõunat õdusas kohvikus, kus polnud kahe ühesugust tassigi. Kogu mööbel oli täiesti suvaline jne. Kohalikud rääkisid, et kogu mööbel on samal ajal ka müügis.

Hiljem tegime energiatesti ja õppisime seda ka ise läbi viima. Lähemalt räägin sellest ehk varsti personaaltreeningute blogis. Igatahes vererõhk sai mõõdetud ja 30 sekundi jooksul tegin 29 istessetõusu (tegelikult küll 30, aga mu partner luges valesti) ja 36 kükki. Kätekõverdustest ma rääkida ei tahaks, kuna neid tuli teha harjumuspärase laia võtte asemel suht kitsaga.

Õhtust käisime söömas ka päris lahedas vanaaegses majas. Kohalikud soovitasid meile jubedalt põhjapõdraliha. Aga kui tellimiseks läks, siis järsku ise otsustasid kala jms kasuks. Meie sõime siis põtru. Räägiti, et Põhja-Soomes ei saa teid talvel soolata, et jää ära sulaks, kuna põhjapõdrad tulevad siis sõiduteele soola lakkuma. See ei ole meeldiv autojuhile ega põdrale.

Hetkel kavatsen hakata uinuma, kuna öösel magasin ju umbes 4h ainult.

Kommentaare ei ole: